Aktualności

Turniej Piłki Nożnej

Data publikacji 18.10.2019

14 października 2019 r. Zakład Wyszkolenia Specjalnego zorganizował Turniej Piłki Nożnej o Puchar Przechodni Komendanta Szkoły Policji w Katowicach.

Za organizację przedsięwzięcia byli odpowiedzialni podinsp. Paweł Wąsiel oraz podkom. Piotr Sochacki. Celem turnieju było podniesienie poziomu ogólnej sprawności fizycznej słuchaczy oraz popularyzacja dyscypliny sportowej jaką jest piłka nożna. W zawodach uczestniczyło pięć drużyn, które reprezentowały pododdziały szkolne naszej jednostki. Turniej został rozegrany systemem „każdy z każdym”. Słuchacze kompanii III wygrali wszystkie swoje mecze i zajęli I miejsce. Miejsce II, po przegranym tylko jednym meczu – zajęli słuchacze kompanii V natomiast na III miejscu uplasowali się słuchacze kompanii IV.

Puchar dla zwycięzców turnieju oraz okolicznościowe dyplomy w imieniu Komendanta Szkoły wręczył Kierownik Zakładu Wyszkolenia Specjalnego mł. insp. Tomasz Stechnij.