Kurs DZO-2/19 zakończony - Aktualności - Szkoła Policji w Katowicach

Aktualności

Kurs DZO-2/19 zakończony

Data publikacji 07.11.2019

31 października 2019 r. zakończyła się kolejna edycja kursu specjalistycznego dla policjantów wykonujących zadania obronne o oznaczeniu kodowym DZO - 2/19.

W ramach kursu kwalifikacje swe podnosiło 14 funkcjonariuszy na co dzień pełniących służbę w jednostkach terenowych garnizonów całego kraju. W prowadzeniu kursu szkołę wspomagał ekspert Sztabu Policji Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach podinsp. Michał Jończyk. Jego bogate doświadczenie i umiejętność przekazu wiedzy zaowocowały ogromnym zainteresowaniem oraz wymianą informacji ze słuchaczami kursu obejmującego tą niełatwą tematykę policyjną. W ostatnim dniu, z rąk kierownika Zakładu Prewencji i Ruchu Drogowego podinsp. Henryka Barteckiego,  uczestnicy otrzymali świadectwa ukończenia kursu.