Aktualności

Ostatni w tym roku kurs dla policjantów wykonujących zadania obronne

Data publikacji 18.11.2019

15 listopada 2019 r. zakończyła się ostatnia w tym roku edycja kursu specjalistycznego dla policjantów wykonujących zadania obronne o oznaczeniu kodowym DZO-3/19.

W czasie kursu swoje kwalifikacje podnosiło 14 funkcjonariuszy i jeden pracownik cywilny Policji z różnych jednostek organizacyjnych kilku garnizonów kraju. W prowadzeniu zajęć wykładowców szkoły wspomagał asp. szt. Adam Semeniuk – asystent Zespołu Zarządzania Kryzysowego i Organizacji Służby Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Mysłowicach. Jego  doświadczenie i ciekawy przekaz wiedzy zaprocentowały zainteresowaniem słuchaczy oraz spowodowały wymianę doświadczeń  i informacji obejmujących tę niełatwą policyjną tematykę. W ostatnim dniu, z rąk Kierownika Zakładu Prewencji i Ruchu Drogowego podinsp. Henryka Barteckiego,  uczestnicy otrzymali świadectwa ukończenia kursu.