Nakrętki dla hospicjum - Aktualności - Szkoła Policji w Katowicach

Aktualności

Nakrętki dla hospicjum

Data publikacji 22.11.2019

20 listopada 2019 r. przedstawiciele samorządu słuchaczy (uczestnicy szkolenia zawodowego podstawowego SZP-4/19) pod nadzorem przedstawiciela kadry dowódczo-wychowawczej mł. asp. Tomasza Lemanowicza przekazali do Hospicjum CORDIS w Katowicach około 40 kg plastikowych nakrętek.

Z inicjatywy samorządu słuchaczy Szkoły Policji w Katowicach w naszej szkole od wielu lat nieustannie prowadzona jest zbiórka plastikowych nakrętek. Na terenie szkoły znajdują się pojemniki, do których słuchacze oraz pracownicy szkoły wrzucają plastikowe korki. Tym razem udało się zebrać około 40 kg plastikowych nakrętek, które słuchacze przekazali do hospicjum CORDIS mieszczącego się w Katowicach przy ul. Ociepki 2. Jak zostaliśmy zapewnieni przez pracowników hospicjum nakrętki wymieniane są na środki niezbędne do jego prawidłowego funkcjonowania.