Siódma edycja kursu FBI zakończona - Aktualności - Szkoła Policji w Katowicach

Aktualności

Siódma edycja kursu FBI zakończona

Data publikacji 26.11.2019

W dniach 18 do 22 listopada 2019 r. w naszej szkole odbyła się siódma już w tym roku edycja kursu specjalistycznego z zakresu taktyki i technik przesłuchań o oznaczeniu kodowym FBI-7/19.

W trakcie tygodniowego szkolenia swe umiejętności doskonaliło 16 policjantów z Komend Wojewódzkich Policji w Katowicach, Krakowie, Opolu, Rzeszowie i Wrocławiu. Policjanci poszerzyli wiedzę i umiejętności w zakresie poprawy efektywności i skuteczności prowadzonych rozmów oraz przesłuchań zarówno ze świadkami jak i podejrzanymi. Zajęcia wypełnione były zajęciami teoretycznymi jak i ćwiczeniami. Taka formuła zajęć spowodowała, że policjanci wrócili do swoich jednostek wyposażeni w nowe umiejętności i narzędzia do walki z przestępczością.

Wszyscy uczestnicy zakończyli szkolenie z wynikiem pozytywnym.