Zakończenie kursu PPwR-6/19 - Aktualności - Szkoła Policji w Katowicach

Aktualności

Zakończenie kursu PPwR-6/19

Data publikacji 27.12.2019

W dniach 16-20 grudnia 2019 r. już po raz ostatni w tym roku dwudziestu policjantów ze stanu KWP w Katowicach, Opolu, Krakowie, Kielcach, Łodzi, Wrocławiu, Radomiu, Rzeszowie i KSP w Warszawie realizowało kurs specjalistyczny z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie (PPwR-6/19).

W ramach prowadzonych zajęć słuchacze m.in.  udali się z wizytą do Powiatowego Specjalistycznego  Ośrodka Wsparcia dla Ofiar Przemocy w Rodzinie w Wodzisławiu Śląskim, gdzie pod opieką Pani Dyrektor mgr Celiny Uherek-Biernat poznali zadania oraz zasady funkcjonowania placówki.

Dużym zainteresowaniem kursantów cieszyły się również  zajęcia dydaktyczne, prowadzone przez wykładowców Szkoły Policji w Katowicach, mające na celu wymianę doświadczeń w zakresie współpracy służb i specyfiki interwencji kryzysowej w przypadkach przemocy domowej.

Wszystkim kursantom serdecznie gratulujemy i życzymy im powodzenia w dalszej służbie

 

 

 

 

 

  • Umundurowani policjanci siedzący w sali wykładowej
  • Umundurowani policjanci siedzący w sali wykładowej
  • Umundurowani policjanci stoją przed budynkiem Szkoły Policji w Katowicach