Zakończenie szkolenia podstawowego SZP-3/19

Data publikacji 03.01.2020

W dniu 3 stycznia 2020 r. o godz. 14.00 miało miejsce uroczyste zakończenie szkolenia zawodowego podstawowego o oznaczeniu SZP-3/19.

W szkoleniu, które rozpoczęło się 4 czerwca 2019 r. uczestniczyli słuchacze z garnizonów: śląskiego, świętokrzyskiego, mazowieckiego i podkarpackiego. Do egzaminu końcowego przystąpiło 162 słuchaczy i wszyscy ukończyli go z wynikiem pozytywnym. Uroczystość zakończenia szkolenia zawodowego podstawowego zgromadziła również rodziny i bliskich słuchaczy. Dyplomy i świadectwa ukończenia szkolenia wręczył słuchaczom Zastępca Komendanta Szkoły Policji w Katowicach właściwy w sprawach dydaktycznych insp. Jarosław Gałuszka wraz z Przewodniczącym Zespołu Pedagogicznego nadkom. Tomaszem Sibielą.

Za wzorowe wywiązywanie się z powierzonych obowiązków służbowych i pozasłużbowych, duży wkład pracy i zaangażowanie w podnoszeniu poziomu kwalifikacji zawodowych, kreatywną działalność kulturalno-oświatową i sportowo-rekreacyjną, wyróżnieni dyplomem przez Komendanta Szkoły Policji w Katowicach zostali niżej wymienieni policjanci:

post. ANTONIK-CZERNYSZ Monika,

post. BALCAREK Małgorzata,