Zakończenie kursu Post. A 1/20 - Aktualności - Szkoła Policji w Katowicach

Aktualności

Zakończenie kursu Post. A 1/20

Data publikacji 28.01.2020

Szkoła Policji w Katowicach w dniach 20-24 stycznia 2020 roku gościła uczestników kursu specjalistycznego realizujących czynności w postępowaniu administracyjnym o oznaczeniu kodowym Post. A 1/20.

W kursie uczestniczyło 20 słuchaczy (funkcjonariusze oraz pracownicy cywilni Policji) z Wielkopolski, Małopolski, Śląska, Podkarpacia, Dolnego Śląska, Łódzkiego oraz Świętokrzyskiego. Podczas zajęć zostali zapoznani z przebiegiem procedury administracyjnej realizowanej w Policji. Spektrum kursu przewiduje wiele czynności praktycznych polegających na sporządzeniu dokumentacji. Podczas tych zajęć poznaje się różnorodność w podejściu organu do realizacji zasad procedury administracyjnej. Uczestnikom kursu życzymy sukcesów zawodowych w zgłębianiu meandrów procedury administracyjnej.