Zakończenie kursu ZZL-1/20 - Aktualności - Szkoła Policji w Katowicach

Aktualności

Zakończenie kursu ZZL-1/20

Data publikacji 31.01.2020

W dniach 27-31 stycznia 2020 r. w Szkole Policji w Katowicach zrealizowana została, pierwsza w tym roku edycja kursu specjalistycznego z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi o oznaczeniu kodowym ZZL- 1/20.

Kurs miał na celu przygotowanie policjantów z jednostek terenowych, pełniących rolę przełożonych, do prawidłowego kształtowania relacji w podległych im zespołach. Tygodniowa praca ukierunkowana była na wykorzystywanie kompetencji społecznych przełożonego do budowania współpracującego i skutecznego zespołu oraz na efektywne rozwiązywanie problemów w środowisku służby i pracy. Kierownicy i naczelnicy nabywali wiedzę, o tym, jak wyznaczać zasady współpracy i skutecznie komunikować się z podwładnymi w różnych (czasem trudnych) sytuacjach zawodowych.

Intensywne, warsztatowe zajęcia prowadzili asp. sztab. Mirosław Falkiewicz i st. sierż. Paweł Kozdra z Zakładu Ogólnozawodowego Szkoły Policji w Katowicach.