Aktualności

Druga edycja kursu z taktyki i technik przesłuchań zakończona

Data publikacji 10.02.2020

W dniach 3-7 lutego 2020 r. w naszej szkole odbyła się druga edycja kursu specjalistycznego z zakresu taktyki i technik przesłuchań o oznaczeniu kodowym FBI-2/20.

W trakcie tygodniowego szkolenia swe umiejętności doskonaliło 16 policjantów z Komend Wojewódzkich Policji w Katowicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Opolu, Poznaniu Radomiu i Wrocławiu. Policjanci poszerzyli wiedzę i umiejętności w zakresie poprawy efektywności i skuteczności prowadzonych rozmów oraz przesłuchań zarówno ze świadkami jak i podejrzanymi. Zajęcia wypełnione były zajęciami teoretycznymi jak i ćwiczeniami. Taka formuła zajęć spowodowała, że policjanci wrócili do swoich jednostek wyposażeni w nowe umiejętności i narzędzia do walki z przestępczością.

Wszyscy uczestnicy zakończyli szkolenie z wynikiem pozytywnym.