Wojewódzkie Mistrzostwa Policji w Tenisie Stołowym

Data publikacji 25.02.2020

21 lutego 2020 r. na trenie hali sportowej Oddziału Prewencji Policji w Katowicach odbyły się Wojewódzkie Mistrzostwa Policji w Tenisie Stołowym.

Turniej rozegrano w kategoriach: mężczyzn i kobiet. Organizatorem zawodów był Wydział Doboru i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. W zawodach uczestniczyło 50 zawodników, w tym 7 kobiet z kilkunastu jednostek Policji województwa śląskiego. W rywalizacji nie zabrakło również reprezentacji Szkoły Policji w Katowicach w składzie: asp. Klaudiusz Łuszcz, mł. asp. Grzegorz Wilaszek, post. Konrad Związek, post. Michał Błoch. Którzy zajęli w zawodach czołowe miejsca w klasyfikacji generalnej tj.:

• mł. asp. Grzegorz Wilaszek zajął czwarte miejsce, po bardzo emocjonującym meczu o miejsce trzecie,
  • post. Michał Błoch zajął 9. miejsce,
  • asp. Klaudiusz Łuszcz oraz post. Konrad Związek po kilku zaciętych pojedynkach, prezentując bardzo dobre przygotowanie fizyczne i techniczne, zajęli miejsca 17 i 24.

Mając na uwadze, że turniej stał na bardzo wysokim poziomie sportowym, a wielu zawodników w nim uczestniczącym gra, bądź grało w przeszłości w ligach na poziomie wyczynowym, wyniki należy uznać za sukces.