Aktualności

#GaszynChallenge – zadanie wykonane

Data publikacji 09.06.2020

9 czerwca 2020 r., kadra Szkoły Policji w Katowicach, która została nominowana przez Samodzielny Pododdział Kontrterrorystyczny Policji w Katowicach, podjęła wyzwanie w ramach #GaszynChallenge „Pompujemy dla dzieci” .

Po wykonaniu zadania komendant Szkoły Policji w Katowicach insp. Rafał Kochańczyk nominował do kontynuacji tej inicjatywy Szkołę Policji w Słupsku, Oddział Prewencji Policji w Kielcach oraz 30. rotację Jednostki Specjalnej Polskiej Policji pełniącej służbę w ramach Unii Europejskiej Eulex stacjonującej w Kosowie.

Link do strony fundacji:

https://www.siepomaga.pl/gaszynchallengesandra?fbclid=IwAR1uRS3rH9Lgofp42kRCKk00lvknC2x0bnV3SZThlWi8lQRvRP-S7F5B6gs

Film #GaszynChallenge SP w Katowicach

Pobierz plik #GaszynChallenge SP w Katowicach (format mp4 - rozmiar 47.13 MB)

Powrót na górę strony