Policyjna strzelnica nabiera kształtów - Aktualności - Szkoła Policji w Katowicach

Aktualności

Policyjna strzelnica nabiera kształtów

Data publikacji 30.07.2020

Sezon urlopowy oraz wyjątkowo kapryśna w tym roku pogoda nie wpłynęły negatywnie na prace związane z przebudową policyjnej strzelnicy.

Ostatnie kilka tygodni zaowocowało wymurowaniem ścian segmentu A oraz piętra segmentu H, a także ukończeniem konstrukcji zbiornika retencyjnego. Zakończono również prace związane z wykonaniem stropów ostatnich segmentów, co spowodowało, iż bryła budynku jest już całkowicie wykonana. Jednocześnie wewnątrz obiektu strzelnicy wykonano częściowo ścianki działowe parteru oraz kanalizację sanitarną wraz z instalacjami wodno-kanalizacyjnymi. Dzięki montażowi stolarki okiennej aluminiowej budynek strzelnicy zaczyna się prezentować coraz okazalej.
Zgodnie z harmonogramem w najbliższych tygodniach zaplanowano m.in. kontynuowanie rozpoczętych robót dekarskich, prac związanych z kanalizacją deszczową oraz z instalacjami wodno-kanalizacyjnymi w kolejnych segmentach, jak również rozpoczęcie robót związanych z wentylacją mechaniczną, instalacjami elektrycznymi oraz tynkowaniem ścian. Kontynuowane są również prace związane z infrastrukturą drogową i na tym etapie prac zaplanowano również wykonanie prac związanych z nasypami oraz stabilizacjami pod konstrukcję dróg.

 • Budynki strzelnicy w budowie
 • Budynki strzelnicy w budowie
 • Budynki strzelnicy w budowie
 • Budynki strzelnicy w budowie
 • Budynki strzelnicy w budowie
 • Budynki strzelnicy w budowie
 • Budynki strzelnicy w budowie
 • Budynki strzelnicy w budowie
 • Budynki strzelnicy w budowie
 • Budynki strzelnicy w budowie
 • Budynki strzelnicy w budowie
 • Budynki strzelnicy w budowie
 • Budynki strzelnicy w budowie
 • Budynki strzelnicy w budowie
 • Budynki strzelnicy w budowie
 • Budynki strzelnicy w budowie