Dzień Otwarty 2023 – zapisy zakończone

ZAPISY DLA

GRUP ZORGANIZOWANYCH

ZOSTAŁY ZAKOŃCZONE

Zapraszamy wciąż serdecznie 16 czerwca 2023 r. od godz. 10.00 wszystkich chętnych, którzy chcieliby indywidualnie odwiedzić tę jedyną na południu Polski jednostkę szkoleniową Policji. Bramy szkoły w tym jednym dniu w roku są bowiem otwarte dla każdego. 

Jak co roku podczas naszego „Dnia Otwartego” zobaczyć będzie można wiele pokazów w wykonaniu Policji i innych służb mundurowych, wystawy broni i sprzętu transportowego, konie i psy policyjne, a także inscenizacje działań policyjnych i ratowniczych. Dzień urozmaicą konkursy z zakresu działań policyjnych czy ruchu drogowego oraz zabawy sportowe, a także poczęstunek tradycyjną grochówką przygotowaną w szkolnej stołówce. Oczywiście będzie też można zwiedzić naszą placówkę.

Szczegółowy program „Dnia Otwartego” udostępnimy w późniejszym terminie.

 

Powrót na górę strony