Dzień Otwarty dla Przedszkolaków - Banery - Szkoła Policji w Katowicach

Dzień Otwarty dla Przedszkolaków

Zapraszamy wszystkie przedszkola do składania zgłoszeń na całkiem nowe wydarzenie – Dzień Otwarty Szkoły Policji w Katowicach dla Przedszkolaków – Bezpieczna droga do przedszkola. Odbędzie się on 22 września 2017 r. Rozpoczęcie o godz. 9:00.

W tym dniu będzie można zwiedzić naszą placówkę, a przypominamy, że jest to jedyna szkoła Policji na południu Polski – okazja jest więc niecodzienna. Dzień poświęcony bezpieczeństwu najmłodszych urozmaicą konkursy z zakresu działań policyjnych i zabaw sportowych, a także inne atrakcje.

Zapraszamy zatem serdecznie wszystkich opiekunów do przesyłania zgłoszeń pocztą elektroniczną na adres:

wp@spkatowice.policja.gov.pl

lub na nasz adres pocztowy:

Szkoła Policji w Katowicach
ul. gen. Jankego 276
40-684 Katowice

W zgłoszeniu prosimy podać następujące dane:
– nazwę przedszkola,
– liczbę uczestników,
– liczbę opiekunów,
– dane kontaktowe głównego opiekuna grupy:
imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail.

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem –  tel. 32 60-69-272,
e-mail: wp@spkatowice.policja.gov.pl.