Aktualności

Słuchacze SZP-13A/21 ukończyli szkolenie

Data publikacji 25.06.2021

24 czerwca 2021 r. miało miejsce zakończenie szkolenia zawodowego podstawowego o oznaczeniu kodowym SZP-13A/21.

Z uwagi na pandemię odbyło się ono na podstawie programu szkolenia zawodowego podstawowego realizowanego w warunkach ogłoszonego stanu zagrożenia epidemicznego lub stanu epidemii. Słuchacze odbyli szkolenie w systemie stacjonarnym w formie dwóch zjazdów. 

Szkolenie zakończyło się egzaminem końcowym, do którego przystąpiło 108 słuchaczy. Za wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych oraz aktywny udział w pracach samorządu Komendant Szkoły Policji w Katowicach wyróżnił 7 słuchaczy dyplomem okolicznościowym.

Wszystkim absolwentom gratulujemy, życzymy bezpiecznej służby na rzecz społeczeństwa oraz dalszego rozwoju zawodowego.

Powrót na górę strony