Aktualności

Nowi absolwenci szkolenia zawodowego podstawowego

Data publikacji 24.12.2021

W trakcie ostatnich pięciu miesięcy spędzonych w naszej szkole słuchacze szkolenia zawodowego podstawowego SZP-28/21 zmagali się z nowymi wyzwaniami dotyczącymi wiedzy z zakresu prawa, prewencji, taktyk i techniki interwencji, jak również z ogólnymi zagadnieniami policyjnymi.

Natomiast w ostatnim przedświątecznym dniu 2021 roku policjanci przystąpili do swojego pierwszego bardzo ważnego w karierze każdego policjanta egzaminu, który jednocześnie kończy ich pobyt w Szkole Policji w Katowicach.

23 grudnia br. 142 słuchaczy z garnizonów śląskiego, małopolskiego, wielkopolskiego oraz podkarpackiego ukończyło szkolenie z wynikiem pozytywnym. Zasilą oni szeregi kadrowe jednostek terenowych.

Za wzorowe wywiązywanie się z powierzonych obowiązków, duży wkład pracy i zaangażowanie na rzecz szkoły, wyróżnionych przez Komendanta Szkoły Policji w Katowicach okolicznościowym dyplomem zostało 17 policjantów, a jedna ze słuchaczek otrzymała świadectwo z wyróżnieniem, uzyskując zarówno ze szkolenia, jak i z egzaminu ocenę bardzo dobrą.

Wszystkim absolwentom serdecznie gratulujemy. Życzymy dalszych sukcesów w życiu zawodowym oraz prywatnym.

Powrót na górę strony