Zapobieganie korupcji - doskonalenie zawodowe

Data publikacji 05.10.2022

Zgodnie z programem wzmacniania uczciwości i zapobiegania korupcji w Policji na lata 2021-2023, w ramach wzmacniania działań antykorupcyjnych w Policji mających na celu zintensyfikowanie stosowania proaktywnych metod w środowisku policyjnym, w dniach 26, 28 września oraz 3 października 2022r. Zakład Służby Kryminalnej Szkoły Policji w Katowicach zorganizował kolejne doskonalenie zawodowe, w którym uczestniczyło blisko 200 słuchaczy szkolenia zawodowego podstawowego o oznaczeniu kodowym SZP-2/22.

W kolejnej już edycji doskonalenia przeprowadzonej przy współudziale funkcjonariuszy Wydziału w Katowicach Biura Spraw Wewnętrznych Policji, policjanci poszerzyli swoją wiedzę w zakresie przestępczości korupcyjnej oraz aspektów dotyczących przemocy
w służbie i w rodzinie.

Tego rodzaju przedsięwzięcia pozwalają słuchaczom na wzbogacenie uzyskanej podczas szkolenia wiedzy teoretycznej.