Zakończenie kursu specjalistycznego CZMiN-2/22

Data publikacji 10.10.2022

W dniach 3-7 października 2022 r. w naszej szkole odbyła się druga w tym roku edycja kursu specjalistycznego w zakresie czynności zmierzających do zabezpieczenia majątkowego z elementami prowadzenia nadzoru nad tymi czynnościami.

W trakcie tygodniowego szkolenia swe umiejętności doskonaliło 15 policjantów z komend wojewódzkich Policji w Katowicach, Krakowie, Lublinie, Radomiu, Rzeszowie i Wrocławiu. Policjanci poszerzyli wiedzę i umiejętności w zakresie ustalania składników majątkowych w ramach form pracy operacyjnej i postępowań przygotowawczych, tymczasowego zajęcia mienia ruchomego oraz dokonywania tych czynności, jak również nadzoru nad ich realizacją.

Prowadzone zajęcia zostały wzbogacone przekazaniem wiedzy przez funkcjonariuszy z Sekcji ds. Odzyskiwania Mienia Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach oraz Krajowej Administracji Skarbowej w Katowicach. Wszyscy uczestnicy zakończyli szkolenie z wynikiem pozytywnym.