Zakończył się kurs UPP-4/23

Data publikacji 29.05.2023

26 maja 2023 r. w Szkole Policji w Katowicach zakończyła się czwarta edycja kursu specjalistycznego z zakresu udzielania pierwszej pomocy o oznaczeniu kodowym UPP-4/23. Policjanci biorący w nim udział reprezentowali: CBŚP oraz garnizony: lubelski, łódzki, dolnośląski, opolski, podkarpacki i stołeczny.

Przez pięć dni zajęcia z udzielania pierwszej pomocy prowadzone przez wykładowców Szkoły Policji w Katowicach odbywały się na terenie Wielofunkcyjnego Centrum Symulacji, co pozwoliło stworzyć warunki zbliżone do rzeczywistych.

Ćwiczenia odwzorowywały działania w stanach zagrożenia życia i zdrowia człowieka w służbie i poza nią. Słuchacze doskonaląc umiejętności wykazywali się dużym zaangażowaniem podczas ćwiczeń i symulacji. Kurs zakończył się egzaminem w formie testu umiejętności. Wszyscy uczestnicy zakończyli go z wynikami pozytywnymi.

Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów na kolejnych etapach ścieżki zawodowej.