Aktualności

Najsilniejszy biceps

Data publikacji 22.06.2023

17 czerwca 2023 r. w Płońsku zostały rozegrane zawody siłowe w Strict Curl, które w swojej kategorii wagowej wygrał wykładowca naszej szkoły asp. szt. Marcin Marszałek.

W zawodach brali udział zawodnicy z całej Polski. Rywalizacja Strict Curl polega na uginaniu przedramion ze sztangą przy podparciu ciała o ścianę.

Nasz wykładowca, w kategorii 90 kg zajął pierwsze miejsce, osiągając wynik 67,5 kg.

Dodatkową klasyfikacją była kategoria Open Masters, +40 lat, w której o zajmowanych miejscach decydowały masa ciała i zaliczony ciężar. W tej klasyfikacji asp. szt. Marcin Marszałek zajął drugie miejsce, tuż za Łukaszem Warmuzem, śląskim policjantem, wielokrotnym medalistą zawodów rangi Mistrzostw Europy i Pucharu Świata. Nasz policjant zapewnia, że to nie koniec jego możliwości, a o kolejnych sukcesach z pewnością poinformuje. Trzymamy go za słowo.