Zbiórka dla rodzin naszych poległych kolegów

Data publikacji 20.07.2023

W dniach 17-20 lipca 2023 r. z inicjatywy Samorządu Słuchaczy Szkoły Policji w Katowicach przeprowadzono zbiórkę na rzecz Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach.

Wymieniona organizacja pożytku publicznego opiekuje się rodzinami policjantów, którzy zginęli na służbie. Podczas zbiórki towarzyszyło nam hasło "ciężko jest tylko jedną parą rąk utulić do spokojnego snu troje małych dzieci''.

Kadra szkoły oraz nasi słuchacze kolejny raz wykazali się empatią oraz zaangażowaniem. Zebrane środki finansowe zostały przekazane na konto bankowe fundacji, która najlepiej będzie wiedziała jak je spożytkować niosąc pomoc rodzinom policjantów, którzy do końca wypełnili Rotę Ślubowania.

Kolejną inicjatywę charytatywną kończymy sukcesem. Widząc entuzjazm jaki towarzyszy naszym akcjom śmiało możemy zadeklarować, że niebawem podejmiemy kolejne działania mające na celu pomoc potrzebującym.