Doskonalenie dla wykładowców stowarzyszonych

Data publikacji 12.10.2023

10 października 2023 r. w sali konferencyjnej szkoły odbyły się konsultacje metodyczne dla wykładowców stowarzyszonych.

Lokalne doskonalenie zawodowe realizowane w formie konsultacji metodycznych skierowane było do policjantów jednostek terenowych garnizonów: śląskiego, małopolskiego, opolskiego oraz podkarpackiego, którzy zdeklarowali chęć prowadzenia zajęć w naszej szkole.

Mając na względzie stałą dbałość o zwiększenie atrakcyjności zajęć dydaktycznych realizowanych przez kadrę dydaktyczną szkoła korzysta z bogatego doświadczenia funkcjonariuszy.

W doskonaleniu zawodowym przygotowującym grupę policjantów do realizacji zajęć dydaktycznych w Szkole Policji w Katowicach wzięło udział 24 uczestników. Konsultacje przeprowadzone zostały przez Wydział Metodyki i Organizacji Szkolenia. Zdobyte podczas doskonalenia umiejętności pozwolą uczestnikom na wykorzystanie nowo nabytych umiejętności również podczas realizacji wewnętrznego doskonalenia lokalnego w swoich jednostkach.