Odznaka od Służby Więziennej

Data publikacji 20.11.2023

16 listopada br. w trakcie odprawy służbowej Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej w Katowicach komendant naszej szkoły insp. Jarosław Gałuszka został wyróżniony odznaką „Za zasługi dla więziennictwa”.

Narodowe Święto Niepodległości to uroczysty czas, który jest okazją do docenienia awansami oraz wyróżnieniami, dlatego 16 listopada w sali konferencyjnej Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej w Katowicach odbyła się uroczystość z udziałem Zastępcy Dyrektora Generalnego Służby Więziennej płka Macieja Koniora.

W trakcie odprawy oprócz odznaczeń i awansów dla funkcjonariuszy Służby Więziennej przyznano także 20 odznak Ministerstwa Sprawiedliwości „Za zasługi dla więziennictwa”. Jedną z nich otrzymał Komendant Szkoły Policji w Katowicach insp. Jarosław Gałuszka.

Nasza szkoła od wielu lat współpracuje z Okręgowym Inspektoratem Służby Więziennej w Katowicach. Przedstawiciele Służby Więżiennej między innymi co roku goszczą u nas w trakcie Dnia Otwartego, prezentując wyposażenie oraz wymieniając się doświadczeniami z codziennej służby.

Gratulujemy wyróżnionym i życzymy dalszych sukcesów.