Pożegnanie z mundurem

Data publikacji 06.02.2024

W tym tygodniu pożegnaliśmy odchodzących na zaopatrzenie emerytalne wieloletnich funkcjonariuszy naszej szkoły mł. insp. Alicję Świrk - Główną Księgową - Naczelnik Wydziału Finansów oraz mł. insp. Roberta Kwarcińskiego – Naczelnika Wydziału Łączności i Informatyki.

W imieniu wszystkich policjantów oraz pracowników cywilnych podziękowania za lata rzetelnej, pełnej poświęceń i wyrzeczeń służby oraz za wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych złożyła odchodzącym pełniąca obowiązki Komendanta Szkoły Policji w Katowicach - insp. dr Gabriela Socha oraz Zastępca Komendanta Szkoły właściwy w sprawach logistycznych - insp. Zbigniew Chrzęstek.

Służba w Szkole Policji w Katowicach to bardzo odpowiedzialne zadanie. Na kadrze szkoły spoczywa bowiem obowiązek przygotowania młodych adeptów sztuki policyjnej do służby. Niezwykle istotny wkład w kształtowanie młodych policjantów wnieśli odchodzący naczelnicy, którzy służbę w strukturach szkoły pełnili niemal od powstania naszej jednostki.

W spotkaniu udział wzięła również kadra kierownicza oraz przedstawiciele Związków Zawodowych policjantów i pracowników.

W naszej pamięci pozostanie wiele miłych wspomnień związanych ze wspólną służbą, dlatego już dziś serdecznie zapraszamy naszych emerytów do odwiedzania naszej szkoły w wolnej chwili.