Aktualności

Pomoc dla schroniska

Data publikacji 12.04.2024

11 kwietnia 2024 r. przedstawiciele samorządu słuchaczy odwiedzili Miejskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Katowicach.

Słuchacze Szkoły Policji w Katowicach zorganizowali zbiórkę na rzecz bezdomnych zwierząt, w trakcie której udało się zgromadzić prawie 250 kg karmy dla psów i kotów, a także smycze, obroże i szelki oraz różnego rodzaju zabawki dla czworonogów. Ponadto przekazaliśmy 15 koców. Dary zostały dostarczone do Miejskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Katowicach.

Korzystając z naszej wizyty pracownicy schroniska zaproponowali nam wyprowadzenie psów na spacer, co z wielką przyjemnością uczyniliśmy. Radość Hektora i Chmurki, z którymi mieliśmy okazję się pobawić buduje w nas poczucie dobrze wykonanej „pracy”.

Pomaganie potrzebującym jest już tradycją naszego samorządu. Widząc zaangażowanie towarzyszące policjantom podczas akcji charytatywnych, śmiało możemy zadeklarować kolejne tego typu przedsięwzięcia.

Powrót na górę strony