Pokazy w Mikołowie

Data publikacji 22.05.2018

Słuchacze Szkoły Policji w Katowicach wraz z wykładowcami Zakładu Wyszkolenia Specjalnego nadkom. Lubomirem Stasiakiem i st. asp. Krystianem Wieczorkiem w dniu 19 maja 2018 r. zaprezentowali, w trakcie imprezy plenerowej, umiejętności bezpiecznego wykonywania interwencji policyjnych z wykorzystaniem środków przymusu bezpośredniego, w tym również paralizatora elektrycznego.

Tego dnia odbył się 9. Piknik Integracyjny przy „Domku Parkowym” w Mikołowie zorganizowany przez Zespół Szkół nr 2 Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej. Głównym celem pikniku była integracja środowiska osób niepełnosprawnych.

Pokazy cieszyły się ogromnym zainteresowaniem publiczności, a dodatkową atrakcją dla najmłodszych była prezentacja środków przymusu bezpośredniego będących na wyposażeniu Policji.