Zakończenie kursu RDs-2/18 - Aktualności - Szkoła Policji w Katowicach

Aktualności

Zakończenie kursu RDs-2/18

Data publikacji 06.06.2018

5 czerwca 2018 r. w Szkole Policji w Katowicach zakończyła się kolejna edycja kursu specjalistycznego – część szczególna z zakresu ruchu drogowego o oznaczeniu kodowym RDs-2/18.

Kurs miał na celu przygotowanie policjantów z jednostek terenowych do profesjonalnego wykonywania czynności na drogach. Słuchacze poszerzali swoją wiedzę na temat przepisów ruchu drogowego, kontroli transportu drogowego, ręcznego kierowania ruchem i innych zagadnień związanych z ruchem drogowym. Uczestnicy kursu pełnili służbę na drogach publicznych na terenie województwa śląskiego.

Egzamin końcowy zdali wszyscy uczestnicy kursu. Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszej karierze zawodowej.