"Mam Marzenie" - spełniamy marzenie Marty - Aktualności - Szkoła Policji w Katowicach

Aktualności

"Mam Marzenie" - spełniamy marzenie Marty

8 czerwca 2018 r. w Szkole Policji w Katowicach spełnione zostało kolejne marzenie podopiecznego Fundacji „Mam Marzenie”, z którą szkolny Klub HDK PCK oraz Samorząd Słuchaczy Szkoły Policji w Katowicach współpracują od wielu lat.

Tym razem spełniliśmy marzenie piętnastoletniej Marty, której w obecności insp. Rafała Kochańczyka Komendanta Szkoły Policji w Katowicach, przedstawiciele samorządu słuchaczy wręczyli wymarzony prezent - zaproszenie na lot widokowy balonem. Spełnienie marzenia było możliwe dzięki kweście pieniężnej zorganizowanej w dniach 14-18 maja 2018 r. przez samorządu słuchaczy. Dziękujemy słuchaczom i kadrze Szkoły za włączenie się w realizację marzenia.

Ponadto Marta wraz z rodzicami miała możliwość uczestniczyć w dziewiętnastym Dniu Otwartym naszej Szkoły,  podczas którego mogła się przyjrzeć z bliska tajnikom policyjnego szkolenia, a także atrakcyjnym pokazom i wystawom różnego rodzaju wyposażenia Policji i innych służb dbających o bezpieczeństwo.

Marto życzymy Ci przede wszystkim dużo zdrowia i niezapomnianych, pozytywnych wrażeń związanych z realizacją marzenia. Naszym słuchaczom natomiast gratulujemy prospołecznej postawy, która wskazuje na wielowymiarowość służby w Policji pełnionej na rzecz społeczeństwa i gotowość niesienia pomocy potrzebującym.