Przełożeni doskonalili swoje kompetencje - Aktualności - Szkoła Policji w Katowicach

Aktualności

Przełożeni doskonalili swoje kompetencje

Data publikacji 09.07.2018

Kolejna dwunastka policjantów średniego szczebla kierowania podnosiła w naszej szkole swoje kwalifikacje zawodowe.

W dniach 2-6 lipca odbyła się druga w tym roku edycja kursu dla kadry kierowniczej z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. W zajęciach uczestniczyło dwunastu policjantów z garnizonów: podkarpackiego, małopolskiego, świętokrzyskiego, opolskiego, wielkopolskiego, dolnośląskiego i śląskiego. Intensywna tygodniowa praca ukierunkowana była na wykorzystywanie kompetencji społecznych przełożonego do budowania współpracującego i skutecznego zespołu oraz na efektywne rozwiązywanie problemów w środowisku służby i pracy. Zajęcia prowadzili dydaktycy z Zakładu Ogólnozawodowego: nadkom. Monika Skorek oraz asp. szt. Marzena Pasławska.