Zakończenie kursu ZZL-3/18 - Aktualności - Szkoła Policji w Katowicach

Aktualności

Zakończenie kursu ZZL-3/18

Data publikacji 08.08.2018

W dniach 1-7 sierpnia 2018 r. w Szkole Policji w Katowicach zrealizowana została kolejna, trzecia w tym roku edycja kursu specjalistycznego z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi o oznaczeniu kodowym ZZL -3/18.

Kurs miał na celu przygotowanie policjantów z jednostek terenowych pełniących rolę przełożonych do prawidłowego kształtowania relacji w podległych im zespołach. Kierownicy i naczelnicy z jednostek terenowych Policji nabywali wiedzę o tym jak wyznaczać zasady współpracy i skutecznie komunikować się  z podwładnymi w różnych sytuacjach zawodowych.

Intensywne, warsztatowe zajęcia prowadzili: asp. szt. Katarzyna Mazur-Niewiedział oraz st. asp. Mirosław Falkiewicz z Zakładu Ogólnozawodowego Szkoły Policji w Katowicach.

W ostatnim dniu kursu uczestnicy otrzymali świadectwa jego ukończenia z rąk kierownika Zakładu Ogólnozawodowego Szkoły Policji w Katowicach – mł. insp. Mirosława Grobelczyka.