FBI – 7/18 – przeszedł do historii

Data publikacji 24.09.2018

W dniach 17-21 września 2018 r., w Szkole Policji w Katowicach odbyła się siódma w tym roku edycja kursu specjalistycznego z zakresu taktyki i technik przesłuchań.

W zajęciach uczestniczyło 18 policjantów z Komend Wojewódzkich Policji w Katowicach, Wrocławiu, Kielcach, Rzeszowie, Krakowie, Olsztynie, Poznaniu, Opolu i Komendy Stołecznej Policji w Warszawie. W trakcie pięciodniowego pobytu uczestnicy szkolenia poszerzyli wiedzę i umiejętności  w zakresie poprawy efektywności i skuteczności prowadzonych rozmów oraz przesłuchań zarówno ze świadkami jak i podejrzanymi. Zajęcia wypełnione były zajęciami teoretycznymi jak i ćwiczeniami. Taka formuła zajęć spowodowała, że policjanci wrócili do swoich jednostek wyposażeni w nowe umiejętności i narzędzia do walki z przestępczością.
Wszyscy policjanci ukończyli kurs z wynikiem pozytywnym. Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszej służbie.