Zakończenie szkolenia podstawowego SZP-2/18 - Aktualności - Szkoła Policji w Katowicach

Aktualności

Zakończenie szkolenia podstawowego SZP-2/18

Data publikacji 25.10.2018

W dniu dzisiejszym 25 października 2018 r. dobiegła końca kolejna już edycja szkolenia zawodowego podstawowego o oznaczeniu kodowym SZP-2/18.

Policjanci z garnizonów śląskiego, małopolskiego, podkarpackiego oraz dolnośląskiego po przystąpieniu do egzaminu końcowego otrzymali świadectwa ukończenia kursu. Prawie siedmiomiesięczny pobyt w szkole absolwenci poświęcili na zdobywanie podstawowych kwalifikacji związanych z realizacją zadań służbowych na stanowiskach w pionie prewencji. W trakcie uroczystego apelu zostały wręczone dyplomy dla wyróżnionych słuchaczy.

Wszystkim absolwentom życzymy powodzenia w dalszej służbie w Policji.