Zakończenie kursu ZZL-6/18

Data publikacji 19.11.2018

W dniach 13-17 listopada 2018 r. w Szkole Policji w Katowicach realizowana była kolejna, szósta edycja kursu specjalistycznego z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi o oznaczeniu kodowym ZZL-6/18, w którym uczestniczyli dowódcy, kierownicy i naczelnicy z jednostek organizacyjnych.

Kurs miał na celu przygotowanie policjantów z jednostek terenowych pełniących rolę przełożonych do prawidłowego kształtowania relacji w podległych im zespołach. Kierownicy i naczelnicy pod okiem wykładowców  Zakładu Ogólnozawodowego Szkoły Policji w Katowicach nabywali wiedzę o tym, jak wyznaczać zasady współpracy i skutecznie komunikować się  z podwładnymi w różnych (czasem trudnych) sytuacjach zawodowych. Intensywne, warsztatowe zajęcia pomogły uczestnikom przećwiczyć nabywane umiejętności w praktyce.