Zakończenie kursu D-8/18 - Aktualności - Szkoła Policji w Katowicach

Aktualności

Zakończenie kursu D-8/18

Data publikacji 23.11.2018

W dniach 19-23 listopada 2018 r. w naszej szkole odbył się ósmy i ostatni w tym roku kurs specjalistyczny dla rzeczników dyscyplinarnych o oznaczeniu kodowym D-8/18.

W czasie kursu swe umiejętności doskonaliło 22 policjantów. Uczestnicy sporządzali dokumentację związaną z postępowaniem dyscyplinarnym oraz pogłębiali wiedzę teoretyczną w tym zakresie. Mieli także możliwość uczestnictwa w zajęciach prowadzonych przez funkcjonariuszy Zespołu Dyscyplinarnego Wydziału Kadr Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. Kurs przyczynił się do podniesienia umiejętności praktycznych i teoretycznych niezbędnych do rzetelnego i profesjonalnego wykonywania czynności rzecznika dyscyplinarnego. Wszyscy uczestnicy ukończyli kurs z wynikiem pozytywnym.