Aktualności

Policjant Służby Kryminalnej garnizonu śląskiego 2019 r.

Data publikacji 15.04.2019

W dniach 8 – 12 kwietnia br. w Szkole Policji w Katowicach odbyły się eliminacje do konkursu „Policjant Służby Kryminalnej garnizonu śląskiego w 2019 roku”, zorganizowane przez Komendę Wojewódzką Policji w Katowicach.

Część praktyczna została przeprowadzona na terenie Wielofunkcyjnego Centrum Symulacji Szkoły Policji. Każda z drużyn w składzie policjant dochodzeniowo – śledczy, policjant operacyjno – rozpoznawczy, technik kryminalistyki oraz policjant sprawujący nadzór nad pracą dochodzeniowo-śledcza, brała udział w sprawdzianie umiejętności. Polegał on na przeprowadzeniu oględzin miejsca zdarzenia i sporządzeniu stosownej dokumentacji. Zwycięska drużyna będzie reprezentowała garnizon śląski  podczas ogólnopolskiego finału, który odbędzie się w czerwcu 2019 roku w Szkole Policji w Pile.