Obradował zespół nadzorujący turniej dyżurnych - Aktualności - Szkoła Policji w Katowicach

Aktualności

Obradował zespół nadzorujący turniej dyżurnych

Data publikacji 17.06.2019

W dniach 13-14 czerwca 2019 r. w Szkole Policji w Katowicach odbyło się spotkanie zespołu do nadzorowania i oceny przebiegu II Ogólnopolskiego Turnieju Służby Dyżurnej Jednostek Organizacyjnych Policji mające na celu analizę przygotowanych materiałów niezbędnych do jego realizacji oraz przygotowanie symulacji przewidzianych podczas turnieju.

W trakcie spotkania omówiono sprawy organizacyjne związane z przygotowaniem turnieju, a także wstępnie opracowano pakiety egzaminacyjne. Przeprowadzono również analizę zmian w przepisach resortowych mogących mieć wpływ na tworzenie pakietów egzaminacyjnych.

W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele Komendy Głównej Policji, Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, Centrum Szkolenia Policji w Legionowie, Szkoły Policji w Słupsku, a także Szkoły Policji w Katowicach.