Zakończenie kursu FBI-3/19 - Aktualności - Szkoła Policji w Katowicach

Aktualności

Zakończenie kursu FBI-3/19

Data publikacji 29.07.2019

W dniach 22-26 lipca 2019 r. wykładowcy Zakładu Służby Kryminalnej Szkoły Policji w Katowicach przeprowadzili kolejną edycję kursu specjalistycznego z zakresu taktyki i technik przesłuchań o oznaczeniu kodowym FBI-3/19.

W kursie uczestniczyło 16 słuchaczy z pionów dochodzeniowo-śledczego i operacyjno-rozpoznawczego. W trakcie kursu słuchacze doskonalili umiejętności sprawnego i skutecznego prowadzenia rozmów, przesłuchań świadków i podejrzanych, jak również dobierania metod prowadzenia przesłuchań. Ponadto pogłębiali umiejętność rozpoznawania strategii obronnych werbalnych i niewerbalnych nieszczerych świadków i podejrzanych oraz zapoznali się z funkcją przesłuchania poznawczego. Wszyscy słuchacze ukończyli kurs z wynikiem pozytywnym.