Zakończenie szkolenia podstawowego - Aktualności - Szkoła Policji w Katowicach

Aktualności

Zakończenie szkolenia podstawowego

Data publikacji 23.08.2019

22 sierpnia 2019 roku dobiegła końca kolejna edycja szkolenia zawodowego podstawowego o oznaczeniu kodowym SZP-1B/19.

192 funkcjonariuszy po uzyskaniu pozytywnej oceny z egzaminu końcowego, otrzymało z rąk Zastępcy Komendanta Szkoły Policji w Katowicach właściwego w sprawach dydaktycznych insp. Jarosława Gałuszki świadectwa ukończenia szkolenia. Podczas uroczystego apelu za szczególne zaangażowanie i wzorowe wykonywanie swoich obowiązków służbowych Komendant Szkoły Policji w Katowicach wyróżnił 15 słuchaczy dyplomami.

Podczas uroczystości miało miejsce również okolicznościowe wystąpienie dyrektora Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach dr n. med. Stanisława Dyląga, który podziękował słuchaczom za wspieranie honorowych akcji krwiodawstwa, a 14 najbardziej aktywnym wręczył okolicznościowe podziękowania.

Po blisko 7 miesiącach intensywnej nauki oraz ćwiczeń w dniu dzisiejszym policjanci rozpoczną służbę w jednostkach terenowych sześciu garnizonów.

Wszystkim byłym już słuchaczom SZP-1B/19  życzymy pomyślności w życiu osobistym oraz sukcesów w dalszej służbie i zapraszamy ponownie na różnego rodzaju kursy specjalistyczne oraz inne formy doskonalenia zawodowego organizowane przez naszą szkołę.