Konkurs Wiedzy Prawnej - Aktualności - Szkoła Policji w Katowicach

Aktualności

Konkurs Wiedzy Prawnej

Data publikacji 02.10.2019

30 września 2019 r. odbyła się kolejna edycja Konkurs Wiedzy Prawnej zorganizowany przez Koło Prawnicze „PARAGRAF” działającym przy Zakładzie Służby Kryminalnej.

W rywalizacji udział wzięli słuchacze Szkolenia kursu podstawowego SZP-2/19 i SZP-3/19. Zawodnicy rywalizowali w trzech etapach konkursu. Pierwszy etap polegał na rozwiązaniu testu wiedzy kolejnym etapem była kwalifikacja określonych stanów faktycznych natomiast podsumowaniem konkursu było rozwiązanie , zagadki kryminalnej gdzie należało uzasadnić swoje rozwiązanie. Miejscami na podium podzieliło się czterech słuchaczy Pierwsze miejsce zajęli ex aequo zajęli post. Kamil Kazimierski oraz post. Armando Kurek, drugie miejsce przypadło post .Damianowi Buremu, trzecie miejsce  post. Tomasz Dadej. Serdecznie gratulujemy i mamy nadzieję, że zdrowa rywalizacja pozytywnie wpłynie na jakość pracy młodych policjantów.