FBI – 5/19 – przeszedł do historii - Aktualności - Szkoła Policji w Katowicach

Aktualności

FBI – 5/19 – przeszedł do historii

Data publikacji 03.10.2019

W dniach 23-27 września 2019 r., w Szkole Policji w Katowicach odbyła się piąta w tym roku edycja kursu specjalistycznego z zakresu taktyki i technik przesłuchań.

W zajęciach uczestniczyło 16 policjantów z Komend Wojewódzkich Policji w Katowicach, Krakowie, Opolu, Rzeszowie i Wrocławiu
W trakcie pięciodniowego pobytu uczestnicy szkolenia poszerzyli wiedzę i umiejętności w zakresie poprawy efektywności i skuteczności prowadzonych rozmów oraz przesłuchań zarówno ze świadkami jak i podejrzanymi. Kurs wypełniony był zajęciami teoretycznymi jak i ćwiczeniami. Taka formuła zajęć spowodowała, że policjanci wrócili do swoich jednostek wyposażeni w nowe umiejętności i narzędzia do walki z przestępczością. Wszyscy policjanci ukończyli kurs z wynikiem pozytywnym.
Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszej służbie.