XVII Wiosenny Bieg Przełajowy - ODWOŁANY - Aktualności - Szkoła Policji w Katowicach

Aktualności

XVII Wiosenny Bieg Przełajowy - ODWOŁANY

Data publikacji 19.03.2020

Z przykrością informujemy, że w związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego

w Polsce i zaangażowaniem służb mundurowych w działania związane z zapobieganiem rozprzestrzeniania się nowego koronawirusa SARS-CoV-2, Komendant Szkoły Policji w Katowicach insp. dr Rafał Kochańczyk podjął decyzję o odwołaniu planowanego na dzień 29 kwietnia 2020 r. w Szkole Policji w Katowicach XVII Wiosennego Biegu Przełajowego Służb Mundurowych. Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w tych cyklicznych zawodach prosimy o wyrozumiałość i odłożenie zamiaru startu w naszych zawodach na inny możliwy termin. Osobom, które do momentu odwołania dokonały opłaty startowej, zostanie ona zwrócona przez podmiot, dokonujący rejestracji zawodników i przyjmujący opłaty, określony regulaminem zawodów.