Dzień Otwarty 2018 - Banery - Szkoła Policji w Katowicach

Dzień Otwarty 2018

Zapraszamy wszystkich do składania zgłoszeń na kolejny Dzień Otwarty Szkoły Policji w Katowicach. Odbędzie się on 8 czerwca 2018 r. Startujemy od godz. 9:00.

Jak co roku podczas naszego „Dnia Otwartego” zobaczyć będzie można wiele pokazów w wykonaniu policji i innych służb mundurowych, wystawy broni i sprzętu transportowego, konie i psy policyjne, inscenizacje działań policyjnych i ratowniczych, a także pokazy musztry. Dzień urozmaicą konkursy z zakresu działań policyjnych i zabaw sportowych, a także poczęstunek tradycyjną grochówką przygotowaną w szkolnej stołówce. Oczywiście będzie też można zwiedzić naszą placówkę, a przypominamy, że jest to jedyna szkoła Policji na południu Polski – okazja jest więc niecodzienna.

Zapraszamy zatem serdecznie szkoły wyższe, średnie, gimnazja i szkoły podstawowe, które chcą się przyłączyć do zabawy. Bramy szkoły w tym jednym dniu w roku są bowiem otwarte dla każdego, kto chce się przekonać, w jakich warunkach odbywają się policyjne szkolenia.

Grupy zorganizowane powinny jednak zgłosić swoją obecność wcześniej (liczba miejsc ograniczona), wówczas podczas pobytu będzie towarzyszył im przydzielony przewodnik – słuchacz szkoły. Zgłoszenia takie można już przesyłać pocztą elektroniczną na adres:

wp@spkatowice.policja.gov.pl

lub na nasz adres pocztowy:

Szkoła Policji w Katowicach
ul. gen. Jankego 276
40-684 Katowice

W zgłoszeniu prosimy podać następujące dane:
– nazwę instytucji organizującej wyjazd,
– liczbę uczestników,
– liczbę opiekunów,
– dane kontaktowe głównego opiekuna grupy:
imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail.

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem – tel. 32 60-69-272,
e-mail: wp@spkatowice.policja.gov.pl.

Zapraszamy!