Dzień Otwarty 2018 - program - Banery - Szkoła Policji w Katowicach

Dzień Otwarty 2018 - program

(kliknij, aby zapisać plik pdf)

 

Jak co roku podczas naszego „Dnia Otwartego” zobaczyć będzie można wiele pokazów w wykonaniu policji i innych służb mundurowych, wystawy broni i sprzętu transportowego, konie i psy policyjne, inscenizacje działań policyjnych i ratowniczych, a także pokazy musztry. Dzień urozmaicą konkursy z zakresu działań policyjnych i zabaw sportowych, a także poczęstunek tradycyjną grochówką przygotowaną w szkolnej stołówce. Oczywiście będzie też można zwiedzić naszą placówkę, a przypominamy, że jest to jedyna szkoła Policji na południu Polski – okazja jest więc niecodzienna.

Zapraszamy zatem serdecznie 8 czerwca 2018 r. od godz. 9:00 wszystkich chętnych do odwiedzenia jedynej na południu Polski jednostki szkoleniowej Policji. Bramy szkoły w tym jednym dniu w roku są bowiem otwarte dla każdego.